Toaletný stolík LOFTI, biely - čierny lesk

6 hodnotení
Dostupnosť 2-4 týždne
Môžeme doručiť do:
10.11.2023
Kód: 3645
€195
Toaletný stolík LOFTI, biely - čierny lesk
6 hodnotení
5,0 6 hodnotení

Moderný štýl v majstrovskom prevedení predovšetkým pre milovníkov profesionálneho interiérového dizajnu! Sme radi, že vám môžeme predstaviť konzolu LOFTI, ktorá splní všetky vaše očakávania!

Konzolový stolík LOFTI je perfektnou farebnou kombináciou. Čierne telo s čiernymi alebo bielymi nohami je vizuálne ľahký a elegantný model. Doplnkovou ozdobou je krištáľová úchytka, ktorá robí kus nábytku ešte bohatším.
Tento elegantný kus nábytku, ktorý do vášho interiéru vnesie veľkú dávku loftového štýlu, sa hodí nielen do predsiene, kde vám pomôže udržať poriadok a vystaví vaše obľúbené dekorácie a črepníkové rastliny, ale bude nenahraditeľný aj v kancelária, ktorá vám poskytne pracovný priestor, do ktorého sa zmestí laptop a rôzne potrebné dokumenty. Dve funkčné zásuvky umožnia efektívne oddelenie predmetov, ako sú písacie potreby alebo kozmetika na nanášanie make-upu.
Konzola LOFTI bola vytvorená s dôrazom na každý detail s použitím tých najkvalitnejších materiálov. Čierna laminovaná doska je odolná voči oderu a poškriabaniu, čo zaisťuje dlhú životnosť.

Rozmery:

šírka: 100cm,
výška: 81 cm,
hĺbka: 42 cm

Prevedenie:

zásuvka je vybavená guličkovým vedením,
čelá zásuviek sú vyrobené technológiou vysokého lesku,
systém otvárania zásuviek: krištáľová rukoväť alebo pushopen systém,
korpus nábytku z čiernej matnej laminovanej dosky - 16 mm,
hrany pokryté ABS ráfikom - aj v lesku,
konštrukcia vyrobená z kovu, práškovo lakovaná

Dodatočné parametre

Kategória: Toaletné stolíky
Farba: Biela, Čierna