S blížiacimi sa Vianocami sa môžu predĺžiť dodacie lehoty niektorých produktov, preto nevieme zaručiť doručenie do Vianoc pre objednávky vytvorené po 10.11.2023!

Kemer

Kemer je zamatová látka príjemná na dotyk. Boli vyrobené pomocou inovatívnych technológií. Vďaka tomu sú šetrné k ľudskému zdraviu, čo potvrdzujú početné certifikáty. Boli vyrobené pomocou inovatívnych technológií. Vďaka tomu sú šetrné k ľudskému zdraviu. Zamatové vlasy, ktoré možno usporiadať do rôznych smerov, vytvárajú efekt tieňovania. To dáva látke jedinečný šik a eleganciu, ktorá na nepoznanie zmení akýkoľvek interiér, moderný aj klasický. Široká škála farieb vám dáva veľa možností usporiadania. Kemer je ideálny na použitie v sofistikovaných formách nábytku, pričom jeho vysoká elasticita ho predurčuje aj ako závesy.

Zloženie:                                  100% PES
Gramáž:                                     638 g/m²
Test oderu Martindale:         100 000


Spôsob čistenia
:
Čistenie len jemnými prostriedkami na ošetrovanie látok. Nebieliť (chlórovať). Nežehliť. Nečistiť chemicky. Nesušiť v sušičke.

Fotky:
Vyvinuli sme maximálne úsilie, aby farby látok prezentovaných na fotografiách zodpovedali prírodným. Nastavenia monitora však môžu ovplyvniť sýtosť farieb. Prosím overte si farby na vzorkách.