Powered by Smartsupp

Matrac ORION DREAM 90x200 Taštičkové pružiny 17 cm

1 hodnotenie

Obojstranný matrac Multipocket, hypoalergénny, vlna, bavlna, poťah, 2-stranný, 7-zónový, taštičkový, 2-stranný, multivreckový, matrac pevný, matrac stredne tvrdý, kokos, latexová pena.

Dostupnosť 2-4 týždne
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Kód: 2526
€226
Matrac ORION DREAM 90x200 Taštičkové pružiny 17 cm
1 hodnotenie
5,0 1 hodnotenie

Obojstranný, stredne tvrdý, pružinovo-latexovo-kokosový matrac s dvoma tvrdými a stredne tvrdými stranami.

  • vstup : viacvrecková pružina - 7 zón tvrdosti,
  • počet pružín : 506 ks / m2 - pružina z jednej strany pokrytá kokosovou doskou s hrúbkou 1 cm a penou T25 s hrúbkou 2 cm a na druhej strane je 3 cm hrubá vrstva latexu,
  • poťah : umývateľný,
  • výška : cca 20 cm.

Ďalšie informácie:

Obojstranný matrac

Obojstranný matrac - obe strany matraca sú použiteľné.

Hypoalergénny matrac

Štruktúra matraca a materiály použité pri jeho výrobe zaisťujú úplnú absenciu alergénnych látok. Je preto ideálny pre alergikov.

Tvrdý matrac

Matrac s vysokou tvrdosťou, určený pre ľudí, ktorí uprednostňujú tuhé matrace.

Stredne tvrdý matrac

Univerzálny matrac strednej tvrdosti.

Kokosová podložka

Kokosová podložka je prírodná surovina, ktorá pochádza z kokosovej škrupiny. Má výborné tepelné vlastnosti a zabezpečuje správnu cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca. Kokosové vlákno je vďaka svojej prirodzenej štruktúre ľahké, vzdušné a má antialergické vlastnosti. Vyznačuje sa vysokou pružnosťou, absorbuje pot a vlhkosť v okolí. Vďaka použitiu kokosových dosiek je matrac oveľa tuhší a odolnejší voči deformácii.

Prešívaný poťah

Kryt je súčasťou. Zips poťahu je všitý do tvaru písmena L, čo značne uľahčuje jeho sťahovanie na pranie (40 stupňov C). Hmotnosť prikrývky sa pohybuje od 350 do 400 gr / m². Reliéf a vzory na obale sa môžu zmeniť. Vysoká gramáž a kvalita látky použitej na výrobu poťahu ho robí veľmi príjemným a jemným a zároveň veľmi odolným pri každodennom používaní.

Izolácia (vlna)

Klimatizačné vlákno, ktoré zaisťuje správnu ventiláciu matraca.

7 zón tvrdosti

7-zónový systém sa vyznačuje tým, že každá z pružín je umiestnená v samostatnom materiálovom vrecku. Pružiny nie sú navzájom spojené, čo znamená, že každá pracuje samostatne, nezávisle od druhej. Takáto práca eliminuje efekt prehnutia veľkej plochy matraca pri stlačení na jeho malú plochu.

Pružiny Multipoket

Viacvreckové matrace sú stále taštičkové matrace, ale s oveľa väčším počtom pružín. Priemer pružiny u tohto typu matraca je maximálne 3,5 cm. Na každý m2 matraca ich pripadá minimálne 506. Samozrejmosťou je, že každá pružina je „zabalená“ do samostatného vaku, čo ešte viac zlepšuje komfort a komfort spánku. Matrace tohto typu sú veľmi flexibilné a sú dostupné aj vo verzii so 7 zónami tvrdosti. Treba pamätať na to, že každá pružina je oporným bodom pre naše telo, takže čím viac pružín, tým je matrac pohodlnejší, no predovšetkým zdravší.

Latexová pena

Latexová pena je zmes syntetického latexu s prírodným mliekom kaučukovníka. Latex sa vyznačuje vysokou odolnosťou a bodovou elasticitou, dokonale sa prispôsobí tvaru tela a zaručuje vysoký komfort spánku. Vďaka systému otvorov prechádza vnútro matraca procesom nepretržitého vetrania. Obsah latexu v našej kolekcii latexových matracov je veľmi vysoký a pohybuje sa od 50-65%. Vysoký podiel prírodného latexu výrazne zvyšuje pružnosť a odolnosť matraca.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty