Powered by Smartsupp

Matrac SUPERDREAM 90x200 / 30 cm

2 hodnotenia

Obojstranný, pružinovo-penovo-kokosový matrac s dvoma stranami tvrdosti: tvrdá a stredne tvrdá.

Dostupnosť 2-4 týždne
Môžeme doručiť do:
22.8.2024
Kód: 2525
€258
Matrac SUPERDREAM 90x200 / 30 cm
2 hodnotenia
5,0 2 hodnotenia
  • vstup: 2 x taštičková pružina - 7 zón tvrdosti , z jednej strany pokrytá kokosovou doskou s hrúbkou 1 cm a penovou doskou T25 s hrúbkou 2 cm, na druhej strane pena T25 s hrúbkou 2 cm,
  • poťah: prateľný,
  • počet pružín:  262 ks / m ,
  • výška: cca 31 cm.

Ďalšie informácie:

Obojstranný matrac

Obojstranný matrac - obe strany matraca sú použiteľné.

Hypoalergénny matrac

Štruktúra matraca a materiály použité pri jeho výrobe zaisťujú úplnú absenciu alergénnych látok. Je preto ideálny pre alergikov.

Prešívaný poťah

Kryt je súčasťou. Zips poťahu je všitý do tvaru písmena L, čo značne uľahčuje jeho sťahovanie na pranie (40 stupňov C). Hmotnosť prikrývky sa pohybuje od 350 do 400 gr / m². Reliéf a vzory na obale sa môžu zmeniť. Vysoká gramáž a kvalita látky použitej na výrobu poťahu ho robí veľmi príjemným a jemným a zároveň veľmi odolným pri každodennom používaní.

Izolácia (vlna)

Klimatizačné vlákno, ktoré zaisťuje správnu ventiláciu matraca.

Stredne tvrdý matrac

Univerzálny matrac strednej tvrdosti.

7 zón tvrdosti

7-zónový systém sa vyznačuje tým, že každá z pružín je umiestnená v samostatnom materiálovom vrecku. Pružiny nie sú navzájom spojené, čo znamená, že každá pracuje samostatne, nezávisle od druhej. Takáto práca eliminuje efekt prehnutia veľkej plochy matraca pri stlačení na jeho malú plochu.

S vreckové pružiny

Vreckové pružiny vďaka svojej bodovej elasticite zaručujú lepšie prispôsobenie matraca tvaru tela. Ponúkame vložky so 7 rôznymi, optimálne rozmiestnenými zónami. 

Kokosová podložka

Kokosová podložka je prírodná surovina, ktorá pochádza z kokosovej škrupiny. Má výborné tepelné vlastnosti a zabezpečuje správnu cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca. Kokosové vlákno je vďaka svojej prirodzenej štruktúre ľahké, vzdušné a má antialergické vlastnosti. Vyznačuje sa vysokou pružnosťou, absorbuje pot a vlhkosť v okolí. Vďaka použitiu kokosových dosiek je matrac oveľa tuhší a odolnejší voči deformácii.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty