Powered by Smartsupp

Matrac DREAM 90x200 Taštičkové pružiny 20 cm

2 hodnotenia

Obojstranný matrac Multivreckový, hypoalergénny, vlna, bavlna, poťah, 2-stranný, 7-zónový, taštičkové pružiny, multivreckové pružiny, stredne tvrdý matrac.

Dostupnosť 2-4 týždne
Môžeme doručiť do:
22.8.2024
Kód: 2529
€251
Matrac DREAM 90x200 Taštičkové pružiny 20 cm
2 hodnotenia
5,0 2 hodnotenia

Obojstranný matrac, stredne tvrdý, pružinová pena

  • vstup: Pružina Multipocket - 7 zón tvrdosti, potiahnutá z jednej strany TERMOELASTICKOU penou (VISCO) s hrúbkou 3 cm az druhej strany VYSOKO ELASTICKOU penou - 3 cm,
  • počet pružín: 506 ks / m 2 
  • poťah: prateľný,
  • výška: cca 20 cm.

Dostupné veľkosti

  • 90x200 cm,

Ďalšie informácie:

Obojstranný matrac

Obojstranný matrac - obe strany matraca sú použiteľné.

Hypoalergénny matrac

Štruktúra matraca a materiály použité pri jeho výrobe zaisťujú úplnú absenciu alergénnych látok. Je preto ideálny pre alergikov.

Stredne tvrdý matrac

Univerzálny matrac strednej tvrdosti.

Prešívaný poťah

Kryt je súčasťou. Zips poťahu je všitý do tvaru písmena L, čo značne uľahčuje jeho sťahovanie na pranie (40 stupňov C). Hmotnosť prikrývky sa pohybuje od 350 do 400 gr / m². Reliéf a vzory na obale sa môžu zmeniť. Vysoká gramáž a kvalita látky použitej na výrobu poťahu ho robí veľmi príjemným a jemným a zároveň veľmi odolným pri každodennom používaní.

Izolácia (vlna)

Klimatizačné vlákno, ktoré zaisťuje správnu ventiláciu matraca.

7 zón tvrdosti

7-zónový systém sa vyznačuje tým, že každá z pružín je umiestnená v samostatnom materiálovom vrecku. Pružiny nie sú navzájom spojené, čo znamená, že každá pracuje samostatne, nezávisle od druhej. Takáto práca eliminuje efekt prehnutia veľkej plochy matraca pri stlačení na jeho malú plochu.

Pružiny Multipoket

Viacvreckové matrace sú stále taštičkové matrace, ale s oveľa väčším počtom pružín. Priemer pružiny u tohto typu matraca je maximálne 3,5 cm. Na každý m2 matraca ich pripadá minimálne 506. Samozrejmosťou je, že každá pružina je „zabalená“ do samostatného vaku, čo ešte viac zlepšuje komfort a komfort spánku. Matrace tohto typu sú veľmi flexibilné a sú dostupné aj vo verzii so 7 zónami tvrdosti. Treba pamätať na to, že každá pružina je oporným bodom pre naše telo, takže čím viac pružín, tým je matrac pohodlnejší, no predovšetkým zdravší.  

Pena VISCO MEMORY

Vďaka tejto pene je matrac veľmi bezpečný, pružný a pohodlný pre našu chrbticu. Jeho hlavnou vlastnosťou je, že sa prispôsobuje telu pod tlakom a teplotou. Teplo robí matrac stále jemnejším a zahaľuje ho do mäkkosti, pričom nachádza cestu k správnej polohe tela. Termoelastická pena sa vyznačuje aj zvýšenou nosnou plochou, ktorá znižuje tlak na telo, takže periférne cievy telesného tkaniva zostávajú otvorené a krv voľne prúdi.

Vysoko pružná polyuretánová pena HR

Typ polyuretánovej peny so zvýšenou elasticitou a pevnosťou. Oproti bežnému má nepravidelnejšiu štruktúru. Je vyrobený z miliónov bublín, zaisťuje dokonalé prispôsobenie matraca anatomickému tvaru tela a zaručuje príjemný komfort spánku pri zachovaní relatívne nízkej hmotnosti materiálu. To znamená, že matrace z vysoko pružnej peny sú pomerne ľahké, čo umožňuje ich ľahké a voľné otáčanie. A to, ako vieme, výrazne ovplyvňuje odolnosť matraca.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty