S blížiacimi sa Vianocami sa môžu predĺžiť dodacie lehoty niektorých produktov, preto nevieme zaručiť doručenie do Vianoc pre objednávky vytvorené po 10.11.2023!

Matt Velvet

Velúrové úplety sú vždy vysoko cenené pre svoj elegantný charakter, ktorý prenášajú do vnímania miestnosti, v ktorej sa nachádzajú. Extravagantnú estetiku tohto materiálu zvýrazňuje fakt, že hoci nie je zatienený, pekne sa trbliece v závislosti od uhla dopadu svetla. V modrom farebnom variante to dáva obzvlášť jedinečný efekt. Materiál je mimoriadne pohodlný, pokiaľ ide o starostlivosť o túto tkaninu, ktorá je chránená záterom, ktorý znižuje absorpciu tekutín. Svoje využitie teda nájde aj v domoch a bytoch, kde sa okrem členov domácnosti nachádzajú aj domáce zvieratá, ako sú psy alebo mačky.

Zloženie:                                  100% PES
Gramáž:                                     430 g/m²
Test oderu Martindale:         100 000


Spôsob čistenia
:
Čistenie len jemnými prostriedkami na ošetrovanie látok. Nebieliť (chlórovať). Nežehliť. Nečistiť chemicky. Nesušiť v sušičke.

Fotky:
Vyvinuli sme maximálne úsilie, aby farby látok prezentovaných na fotografiách zodpovedali prírodným. Nastavenia monitora však môžu ovplyvniť sýtosť farieb. Prosím overte si farby na vzorkách.