S blížiacimi sa Vianocami sa môžu predĺžiť dodacie lehoty niektorých produktov, preto nevieme zaručiť doručenie do Vianoc pre objednávky vytvorené po 10.11.2023!

Ako štýlovo zariadiť obývačku

Aby sa vaša obývačka stala štýlovým a pohodlným priestorom na trávenie času s rodinou a priateľmi, je potrebné venovať pozornosť niekoľkým dôležitým detailom.

ako-na-zariadenie-stylovej-obyvacky

  1. Farby: Voľte jemné a neutrálne odtiene pre vašu obývačku, ako napríklad biele, sive, krémové a taupe. Tieto farby pomôžu vytvoriť pokojnú a upokojujúcu atmosféru. Môžete pridať aj niekoľko kontrastných prvkov, napríklad v podobe výrazných kusov nábytku alebo dekorácie.
  2. Nábytok: Skombinujte pohodlné sedenie s funkčnými kusmi nábytku. Kvalitný gauč a kreslá sú nevyhnutné pre pohodlné posedenie, zatiaľ čo knižnica alebo komoda poskytujú dostatok úložného priestoru. Nezabudnite na konferenčný stolík, ktorý poslúži na odkladanie kníh a nápojov.
  3. Osvetlenie: Správne osvetlenie je kľúčové pre atmosféru v obývačke. Použite rôzne druhy osvetlenia, ako napríklad centrálne svetlo, stolné lampy a bodové svetlá, aby ste dosiahli správnu atmosféru pre rôzne činnosti.
  4. Textílie: Použite rôzne textílie, ako napríklad koberce, závesy a vankúše, aby ste vytvorili vizuálne zaujímavý priestor. Textílie tiež pomáhajú izolovať teplo a zvuky.
  5. Dekorácie: Použite dekorácie, ako sú obrazy, sochy a kvety, aby ste vytvorili osobný dotyk v obývačke. Nezabudnite na to, aby ste zostali v rovnováhe a nepreplnili priestor.

Vďaka týmto tipom a trikom sa vaša obývačka stane štýlovým a pohodlným priestorom na trávenie času s rodinou a priateľmi. Dôležité je nájsť rovnováhu.