Powered by Smartsupp

Kontinentálna manželská posteľ ARIANA 180 x 200 cm

Neohodnotené

Kontinentálna posteľ  Ariana je dodávaná s matracmi Bonnell, ktoré zaisťujú skvelé pohodlie a dobrý spánok. Dodatočný  komfort poskytuje aj vysoká ozdobná opierka hlavy, ktorá spríjemní spoločne strávené chvíle a poslúži ako pohodlné operadlo pri sledovaní obľúbeného seriálu. Posteľ Ariana si môžete vybrať z viacerých prevedení. Vrchná látka matracov je navyše s protišmykovým materiálom, ktorý zabraňuje pohybu toppera a zároveň zvyšuje komfort používania postele. Posteľ sa vyrába v troch rozmeroch 140/160/180.

Kód vybranej látky zadajte do poznámky pri objednávke.

Veľkosť
Výber skupiny látok
Dostupnosť 3-5 týždňov
Kód: 63/423
€699
Kontinentálna manželská posteľ ARIANA 180 x 200 cm
Neohodnotené
KONŠTRUKCIA:
 • Matrac je vyrobený z klasickej a osvedčenej pružiny bonell a peny T25, ktorá poskytuje dobrú povrchovú oporu chrbtici a optimálny komfort.

  Výška matraca v poťahu je 16 cm. Poťah je z poťahovej látky so zapínaním na zips na dvoch stranách, čo uľahčuje sťahovanie a obliekanie;

 • BOXSPRING – vynikajúci základ pre kontinentálnu posteľ, poskytujúci dokonalú oporu matracu.

  Je vyrobený z dreveného rámu pokrytého odolnou nábytkovou doskou. Vďaka tomu sa rohy postele nedeformujú. Vložka do postele je vyrobená z bonellových pružín s výškou 10 cm a hrúbkou 2,2 mm.

Rozmery:

celkové rozmery: 214x180x115 cm

výška lôžka: 45 cm

šírka čela: 186 cm

 • Farby jednotlivých látok na fotografiách sa môžu líšiť od skutočných - je to spôsobené rôznorodosťou dostupného počítačového vybavenia a jeho individuálnym nastavením, najmä nastavením monitora a grafickej karty.
 • Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole:

  Podobné produkty